| BRUNOCALU103 a întrebat:

Care telefon e mai bun: Vodafone smart mini sau Allview A4 All, Black?

Răspuns Câştigător
| KentGG a răspuns:

Salut! Vodafone smart mini e mult mai bun. Funda?

5 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Allview A4 black
Toate cele bune!

| Secretosu123 a răspuns:

Buna,eu ti-as sugera Allview A4, Black...E mai rezistent si mai bun. funda?

| Skylimit a răspuns (pentru Secretosu123):

Da dar are mai putina memorie decat smart mini.Stiu ca e mai ieftin a4, se blocheaza? Merge la fel ca si smart mini? Fara blocaje? Am smart mini si e super dar as vrea sa il vand si sa imi iau Allview pentru baterie, face diferenta 100 de mAh? Am sunat la service si cica tine 2 zile daca nu folosesc si 1 zi. Adevarat dar totusi vreau sa stiu daca 100 mAh face diferenta. Multumesc

| Secretosu123 a răspuns (pentru Skylimit):

Smart mini nu ii tine bateria

| Skylimit a răspuns (pentru Secretosu123):

Deci se merita sa il vand? Doar pentru baterie? Stiu ca e dupa preferinte dar as vrea sa stiu parerea ta