| Julian1D a întrebat:

Cat costa sa imi iau un Samsung galaxy s3 cu abonament de la Orange sau cosmote?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Samsung Galaxy S3 s-a ieftinit foarte mult de când a apărut Samsung Galaxy S4. Intră pe magazinul online şi verifică preţurile. Nu pot să-ţi spun o sumă cu exactitate fiindcă aceasta depinde de abonamentul pe care vrei să-l faci. Sunt abonamente la care poţi da numai 500 lei dar sunt şi abonamente la care poţi da 1000 de lei. Ştiu că dacă doreşti să-l achiziţionezi la liber, costă 1700 lei.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe un site specific happy Cred ca o sa gasesti

| Julian1D explică (pentru anonim_4396):

Am cautat dar nu am gasit sad

| Garielu a răspuns:

1609-1749 Ron ar trebui sa coste fara abonament si cu abonament de la Orange cu 39euro dar daca vreila man a doua are un prieten de al meu si il da cu 6milioane este bun functionare doar ca are putin crapat in colt sus da nu afecteaza e intact. Sper ca te-am ajutat.

| Allesya1097 a răspuns:

Orange:pretul porneste de la 299 de euro, la un abonament de 21 euro cu o extraopțiune de 15 euro. Fără abonament: 621 de euro.

| Gabi_Gabriela_1992 a răspuns:

Cosmote:
Free S: 1479 Ron
Free M:1329 Ron
Free L: 899 Ron
sper ca te-am ajutat