| User252426 a întrebat:

Cât costă schimbarea geamului de la S22 Ultra? Ms fundă. Sunt în Italia eu.

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Ai garanție?

| User252426 explică (pentru Hyperion7):

Am root-at telefonul.

| Hyperion7 a răspuns (pentru User252426):

Mhm,ai grijă totuși, ducându-l la un service neautorizat, posibil sa îți strice mai tare telefonul.
Așa că du-l la un service care este autorizat pentru o reparație eficienta.
Încă un lucru, sticla e destui de greu de schimbat, așa că nu știu câți își asumă riscul de a înlocui doar sticla, așa că îți vor schimba displayul cu totul.

| User252426 explică (pentru Hyperion7):

Dacă este ieftin merge. Ms mult.

| RaduRobertRO a răspuns:

Din ce stiu eu 100+ euro in Italia. depinde de oras si firma pe care o gasesti.