| cripsontyphoon a întrebat:

Ce parere aveti o sa reinoiasca cei de la germanos tg jiu stocul la LG optimus l9 in oferta de paste. Am inteles ca reinoieste stocul la produsele care au treccre. ce parere aveti? dau funda.

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, Lg este un telefon deştept, mi-am luat şi eu L9 este fantastic, am aflat curând o să fie 1000 de lei şi pe anumite firme 800 de lei, nu regret că ştiu ce face, minunat, oricum tehnologia se schimbă de pe o zi pe asta.
O seară frumoasă!