| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de mare este un smartphone de 5.5 inch? Incape in buzunar?(Xiaomi MI A1)

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Dap.INcape destul de lejer.Si apropo ma bucur a ai les acest telefon in ciuda faptului ca in Romania toti "cunoscatorii" (cu ghilimele, da?)isi dau cu parerea ca "Samsung este smecher, da ca scrie Samsung pe spate, da? La Xiaomi nu scrie", cam pe ideea asta merg.
Apropo Xiaomi MI A1 ca si A2 sunt in programul Android One si deja au primit Android Pie

| AvalohAlyn explică (pentru Bogdan70001):

Cat dureaza la tina bateria?