| AvalohAlyn a întrebat:

Cat dureaza repararea unui smartphone cu ecranul spart la Depanero?(doar asta e problema lui) Il am deja de aproape 3 saptamani in service si nimic.E asa de greu de inlocuit un ecran?

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Dacă l-ați dus la reparat pe bază de garanție, de 3 săptămâni, asta înseamnă de la începutul anului curent. Ori, probabil având concediu între Crăciun și revelion, acum ei repară garanțiile în ordinea sosirii în unitate. Depinde de câte telefoane de anul trecut mai au la reparat! Posibil în februarie să-l primiți.