| Moisescu_Denis_1999 a întrebat:

Cat ma costa sa schimb un spate de s6... edge.
Sau dacă cei de la garanție minima ar crede ca mi s-a spart telefonul fiindcă sa încălzit prea tare când filmam un clip noaptea și are o fisura în partea dreapta în forma de semicerc pe un sfert din lățimea telefonului care se simte doar dacă dai cu unghia peste ea. plus nu mai prezintă nici o alta urma doar câteva FOARTE MINORE de la șefia stick și camera de spate un pic de vopsea de pe margini.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți ma băiete o husa.

| FlorinGamingRo a răspuns:

Nu ar crede asa ceva ca nu sunt copii mici sa i pacalesti cu bombonele! uite aici capac http://www.emag.ro/......DVW7TMBBM/

| Moisescu_Denis_1999 explică:

Hei nu-i vroba de crezut!laughing) Chiar s-a spart singurlaughing ori de nu mi-a dat cineva peste el si aczut cand nu era la mine in momentul ala si nu mi-a spus, asta ar fi alta treaba big grin