| Cedryck a întrebat:

Ce antivirus pentru telefoane Android imi recomandaţi? Nu vreau unul gratuit, vreau să-l cumpăr pentru că alea cu plată sunt mai bune.

Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

Mu stii pe ce arunci banii.Nu cumpara...pt. ca ce iti voi da eu acum bate orice alt antivirus.360 security.E pe magazin play

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Eu nu va pot intelege la ce aveti nevoie de antivirus pe telefon, ca doar nu piratati jocuri sau ceva. asa cred

| Rommeo a răspuns (pentru DaniTDCI):

Exact, nu este nevoie de antivirus pe Android, si daca-l ai il ai degeaba si nu face mai nimic decat sa-ti ingreuneze telefonul. Eu in viata mea nu am folosit asa ceva si nu am patit nimic cu telefonul, si pe deasupra ma joc si cu root-ul cu flash-uiri de custom rom-uri si tot nu am fost niciodataaa virusat.