| LasleaIoan1972 a întrebat:

Ce aplicatii sunt necesare pentru a avea play store daca nu ai pe mobil nici o aplicatie?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Aaaaa, play store?

| LasleaIoan1972 explică (pentru Zuzu1991):

Daca era asa simplu nu puneam intrebarea aici

| Zuzu1991 a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Daca nu ai play store, am o tableta in felul asta, trebuie sa cauti numele device-ului urmat de "play services"
SAU
sa instalezi manual alt store, cum ar fi ACMarket lite, care e mai simplu de instalat si iti da si cioace gata piratate, dar, risti sa iti iei virus!

| Irinelp a răspuns:

Aplicația Google play dar trebuie să te conectezi cu contul de google (adresa email google).

| LasleaIoan1972 explică (pentru Irinelp):

Google play mai are cateva aplicatii in fata pana sa o pui in final altfel nu o poti instala