| CatalinPopa a întrebat:

Ce ar trebui sa imi cumpar la second hand, Iphone6s/7 sau Samsung S8? Am buget 1800 lei

8 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Poti sa faci cv pe el de iphone ia-ti un s7/s7 edge si nu-ti mai trebuie altcevahappy

| OnePiece a răspuns:

Nu gasesti S8 la 1800.

S7 Edge sau OnePlus 3T mai bine

| Kiwibibilă a răspuns:

IPhone 7 ce naiba.
Dar dacă vrei cărămidă )aşa le zic eu telefoanelor foarte mari big grin ) îţi poţi lua un s8 dar ma mir sa gasesti unul pana in 1800 lei.

| MihaelViorel a răspuns:

Poti sa faci ceva pe ele.Ia-ti un VERNEE APOLLO LITE este cel mai bun .....pe cuvant.

| DragonSilver a răspuns:

Recomand Samsung deoarece bateria tine mai mult si performantele sunt pe masura.
Samsung avantaje: Baterie buna
Nu se blocheaza
Iphone: Nu se blocheaza
Bateria nu tine mai mult de 2-3 ore daca il folosesti cu 4G pornit.

| LucianMusic a răspuns:

Un Samsung S7 sau S7 Edge e inca foarte bun, are o camera buna, un procesor bun, lumina buna, are de toate. Acum cu aparitia lu-i S8 sa mai ieftinit S7.

Răspuns utilizator avertizat
| Silvia_Cosmina_2003 a răspuns:

Ti-as propune sa iti cumperi un telefon nou din magazin. iPhone 6/7 nu sunt bune mai ales ca le iei de la second hand. sunt folosite. s8 e bun, dar depinde daca e folosit. iti propun sa iti cumperi un note 5 care e mult mai bun si are 64 Gb..sau Samsung A5-A6. nu e chiar nevoie sa iti cumperi un telefon de ultima generație numai sa te dai mare cu el..contează sa țină