| soraGrime a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung Galaxy A3 si LG G3S? In acest moment am un optimus L9. Nu caut o super performanta, nu am nevoie de jocuri sofisticate, ci mai mult de aplicatii precum instagram/pinterest/etc. Caut mai mult o camera decenta(lucru care ma face sa ma inclin catre A3) si o viteza buna, sa nu intru cu el in service dupa 2 luni. Va multumesc mult si astept si parerilor posesorilor acestor telefoane!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În acest caz, eu aş alege Samsung Galaxy A3, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......yseeai.php

Toate cele bune.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Mai bine Samsung Galaxy A5, e superior A3-ului.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Zic sa iti iei Xperia, dar daca vrei dintre aceste doua telefoane, iti zic G3