| Ceiriog a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un telefon nou, dar am de ales intre Samsung Galaxy S III si iPhone 4 simplu. Astept pareri pro si contra iar raspunsul care ma va motiva cel mai mult va primi funda.
In plus astept si sa ma contraziceti pe mine :
Inclin inspre Samsung Galaxy deoarece, chiar daca imi placea iOS-ul este un sistem, mi se pare mie, restrictionat. Adica nu pot descarca niciun program care nu este facut de compania Apple. Si pentru a-mi descarca o amarata de muzica trebuie sa iau un program din App Store.
Cat despre jocuri nu prea stiu ce sa aleg, aici va intreb pe voi care imi da cele mai multe posibilitati din acest punct de vedere, androidul sau iOS-ul?
Ca si running unde as intalni probleme de viteza sau unde mi-ar aparea blocaje?
Si inca un factor important, dintre aceste 2 telefoane, care camera este cea mai buna.
Astept raspunsurile dvs.
Toate cele bune,
Paul

Răspuns Câştigător
| YXMan a răspuns:

Recomand cu caldura S3.
Orice ai face, ori unde ai compara, S3-ul depaseste iPhoneul.
Daca vrei un telefon de fite, un telefon care sa-ti dea gata prieteni, ia-ti iPhone.
Daca vrei performata, calitate, durabilitate, alegerea ta trebuie sa fie S3.

P.S. de o saptamana mi-am luat si eu S3, pana acum, sunt 100% multumit!

| Ceiriog explică (pentru YXMan):

Imi place ce aud happy. Mai astept si alte raspunsuri happy

3 răspunsuri:
| Ceiriog explică:

Mai astept si alte raspunsuri...

| Anoaica_Romeo_1968 a răspuns:

S3