| George12356456 a întrebat:

Ce ați alege între Huawei p30 și galaxy s10? As vrea și argumente, dacă se poate.

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

P30

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as alege Huawei, pentru ca am avut Samsung si nu imi plac telefoanele alea.

| George12356456 explică (pentru anonim_4396):

Salut! Îmi poți spune ce model ai avut și ce nu ți a plăcut la el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru George12356456):

Din start, nu mi-a convenit cum arata telefonul, designu-l. Lucrul principal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S10 as alege uite si de ce
https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9530&idPhone2=9536

| AlexElektro1987 a răspuns:

Samsung, sunt mai rezistente in timp ( asta depinde si de cum il folosesti si cum ai grija de el ), culorile ecranului desi sunt fortate, te impresioneaza mai mult vizual fata de Huawei, rezolutie mai mare a ecranului, procesor mai puternic, placa grafica mai puternica, inregistreaza video 4k la 60fps, camera frontala inregistreaza 4k, la Huawei doar fullhd, este rezistent la apa. Singurele avantaje a lui P30 ar fi ca, camera face poze mai bune cand este intuneric si ca are bateria un pic mai mare.