| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti, va creste sau va scade pretul la Samsung galaxy S5?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu, nici mie nu-mi place Samsung Galaxy, nici Iphone deloc. Mai de fapt, nu-mi plac telefoanele, nu ma ajuta la nimic, doar sa sun. Dar la mine e faza ca eu mi l-am rootat la un specialist. Asta imi creste pretul cu aprox. 400 euro laughing. Stiu, e de necrezut, dar daca il ai rootat poti sa faci absolut ce vrei. Hack-uiesti absolut ce vrei.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De crescut logic ca nu va mai creste

| LTAA a răspuns:

Din moment ce apare s6, ce mai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult ca sigur scadewinking. Nu cu mult dar o sa scada...De exemplu uite la s3-s4,pretul a scazut dar cu putin.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ce S3 am eu cred ca e mai scump decat Iphone 6 laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iphone 6 nu merita nici pretul unui s2winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu, nici mie nu-mi place Samsung Galaxy, nici Iphone deloc. Mai de fapt, nu-mi plac telefoanele, nu ma ajuta la nimic, doar sa sun. Dar la mine e faza ca eu mi l-am rootat la un specialist. Asta imi creste pretul cu aprox. 400 euro laughing. Stiu, e de necrezut, dar daca il ai rootat poti sa faci absolut ce vrei. Hack-uiesti absolut ce vrei.

| mdany a răspuns:

Pretul va scade in cateva luni.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Va creste ca dupa aceea sa crească peste vreo 20 de ani.
Nu am inteles niciodată de ce.

| christos1234 a răspuns:

Va scade.

| Ioscaa1 a răspuns:

Samsung,Iphone voi chiar nu ati auzit si de alte telefoane? Iphone-penibil mai ales 6, Samsung-sacadeaza in prostie.

| Srdjan99 a răspuns:

100% va scadea, ca e de aproape un an pe piata deja