| Vasi321 a întrebat:

Ce diferenţe sunt între Samsung galaxy s9 si s9+? Ce să aleg? Iph X dezamăgire totală după 3 luni l-am băgat în service.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Continuă cu marca Apple.
Sunt trainice, dau mult randament, și prostimea din cluburi și de pe terase e adictă.
Așa cum spun dobitocii:
COOL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferente intre s9 si s9+ sunt mai mari ca cele de la s8 si s8+, prima(si cea mai importanta) e ca s9+ are 6gb de ram fata de cei 4 de pe s9, a doua tine de camera ( s9+ are 2 camere pe spate), in rest mai sunt bateria si ecranul, care sunt mai mari pe s9+. Dupa parerea mea merita plus-ul, daca ai bani, go for it!