| Teolalala a întrebat:

Ce e mai bun dintre Samsung galaxy S5 sau Samsung Note3 si de ce?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Note 3 are 3 GB Ram (fata de 2).

| CosminCSM00 a răspuns:

Iti spun eu si am dreptate. Stii la ce ar putea sa bata S5 pe Note 3? La procesor pentru ca il are de 2.5 iar Note 3 de 2.3. Dar asta este egal cu zero pentru ca Note3-ul are 3GB Ram, e ca si un PC care are un procesor mai bun dar nu are destula memorie ca sa se desfasoare daca ma intelegi.
Si la capitolul camera este dezamagitoare la S5, singurul avantaj fiind focalizarea ca la un dslr, in rest abia se chinuie sa o depaseasca pe cea de la S4, Video https://www.youtube.com/watch?v=nSnY1QQAE2s
Nu am nimic cu S5 este un telefon frumos, ba chiar are si senzor de puls in comparatie cu Note 3 dar nu stiu cine il foloseste.
Parerea mea daca nu ai ce face cu banii cumpara-ti S5 pentru ca e "fita" ca si iphone 5 si 5s tot un drac e chiar daca are procesor o idee mai mare doar ca stii cum e, ai Iphone. Si note 3 se gaseste sh si la 1300 de lei iar S5 pe la 1700 si de ce sa dai mai mult daca poti sa dai mai putin si sa ai cam acelasi lucru?
Acum fiecare cu gusturile si bugetele lui, asta a fost doar parerea mea. Bye!

| shadyserban a răspuns:

Samsung galaxy s5 este mai bun pentru ca e cel mai bun telefon de pe piata

| LTAA a răspuns (pentru shadyserban):

Sa o crezi tu.

| shadyserban a răspuns:

Nu numai asta contează la un telefon