| Andrei_Toma_1996_Fyrh a întrebat:

Ce husa se potriveste cu Samsung Galaxy Chat B5330

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Sunt multe huse in magazine, si doar tu poti hotari ce husa iti place si care tii se potriveste cu telefonul tau. alege husa care iti place.

| Andrei_Toma_1996_Fyrh explică (pentru MaTrIx8378):

Imi dai un site?
Ca nu gasesc

| Didii15 a răspuns:

MDa..si eu am cautat. dar. poti sa mergi la magazine..sa ceri husa de iPhone..si iti decupezi tu 2 gauri la difuzor si camera..eu asa am facut..am husa de vreo 2-3 luni..si e foarte bunabig grin. ca la noi in tara inca nu a aparut.

| Andrei_Toma_1996_Fyrh explică:

Husa de silicon

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Andrei_Toma_1996_Fyrh):

Am cautat si n-am gasit nimic, mai bine du-te la magazine speciale unde gasesti huse pentru telefon, si intrebi sa-ti dea o husa pentru Samsung Galaxy...

| Cuturean-Florescu_Ana_Maria_1987 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Trebuie sa comanzi...si pe situri gasesti numa de dincolo...pe comanda.aici la noi nu am gasit deloc