| deepinlovewithyou a întrebat:

Ce imi recomandati : HTC One X sau HTC One S?

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Iti recomand cu mare inima HTC One X
Daca ai posibilitatea sa pleci din tara si sa te duci prin Germania sau Turcia, atunci ia-ti Htc One S. Sa iti explic de ce : la noi in tara, distribuitorii de telefoane aduc doar varianta de Htc One S cu procesor S3 de 1.7 ghz dual core si placa video Adreno 220, deoarece, spun ei, se cere doar aceasta versiune, acest lucru fiind unul rau, deoarece varianta de Htc One s cu varianta de procesor S4 de 1, 5 ghz dual core si placa video Adreno 225 are performante mai ridicate, chiar daca nu pare din cauza procesorului mai mare, dar placa video 220 il trage mult in jos fata de versiunea cu 225. Sa ma rezum:
Htc One S de la noi e mai slab decat versiunea din alte tari, asa ca ia-ti Htc One X.
Bafta

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samasung Galaxy S plus sau 1, 2 sau 3.

| deepinlovewithyou explică (pentru anonim_4396):

N-am nevoie de alte telefoane, eu ti-am cerut sa alegi dintre telefoanele mentionate mai sus happy Si Samsung Galaxy S3 nu se ridica la nivelu' lu HTC One X sau altele din gama "one", sunt de 100000x mai bune.

| deepinlovewithyou explică (pentru IulianDornianu61):

Multumesc pentru sfat! :*

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Iti recomand cu mare inima HTC One X
Daca ai posibilitatea sa pleci din tara si sa te duci prin Germania sau Turcia, atunci ia-ti Htc One S. Sa iti explic de ce : la noi in tara, distribuitorii de telefoane aduc doar varianta de Htc One S cu procesor S3 de 1.7 ghz dual core si placa video Adreno 220, deoarece, spun ei, se cere doar aceasta versiune, acest lucru fiind unul rau, deoarece varianta de Htc One s cu varianta de procesor S4 de 1, 5 ghz dual core si placa video Adreno 225 are performante mai ridicate, chiar daca nu pare din cauza procesorului mai mare, dar placa video 220 il trage mult in jos fata de versiunea cu 225. Sa ma rezum:
Htc One S de la noi e mai slab decat versiunea din alte tari, asa ca ia-ti Htc One X.
Bafta

| stroedaniel13 a răspuns:

Iti recomand telefonul HTC one S

De ce?

In primul rand pentru ca, dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/1ad3FSw, majoritatea persoanelor care l-au cumparat s-au declarat multumite

-dispune de un procesor dual core

-are camera de 8mp

-display cu o diagonala de 4.3 iar ecranul tactil este foarte "inteligent"

| xxx8 a răspuns:

HTC one x+ ar fi mai bun dar dintre cele 2 as alege HTC one xwinking

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

One S

| andypandy a răspuns:

Poti sa-ti iei si alt tel. de banii aia. intreaba pe http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A