| numecorect a întrebat:

Ce imi recomandati intre Samsung Galaxy A5 (2016) si Huawei P9 Lite?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Dupa ce am vazut cat de performant este, clar Huawei P9 Lite http://profitshare.ro/l/2893754

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Din astea am avut si eu de ales laughing, am ales Huawei-ul si sunt multumit de el, merge foarte bine, arata bine, dar si Samsung-ul e bun, acum depinde ce model iti place, vezi ca sunt multe review-uri pe Youtube si alte site-uri.

| GdX a răspuns:

Samsung Galaxy A5 pentru ca tine mai mult.

| Iaka22 a răspuns:

Eu îți recomand A 5 ul pentru că în ziua de azi singurele telefoane care mai rezistă cât de cat si sunt si usor de folosit sunt Samsung urile si Iphone urile. Chiar dacă pe gsm Huawei ul este mai bun nu prea este asa, multe telefoane fantomă zic că au camera de 20 20 gb si tot asa si costa 600 lei si dupa 1 luna se strica, Mai ales ca pe Huavei e mai complicat sa umbli, eu îți recomand A 5 ul + că design ul e peste Huawei iar restul ti-am spus.