| Alemary1234 a întrebat:

Ce iphone mi-ati recomanda dintre iphone 8 plus si iphone 6s plus?

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Salut, iPhone 8 Plus ti-as recomanda, deoarece este mai performant din punct de vedere tehnic. iPhone 6S Plus este un smartphone din 2015, deci are aproame 4 ani in comparatie cu cei 2 ani ai lui iPhone 8 Plus.

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

E ca si cum intrebi, ce sa iau dintre mercedes 2010 si mercedes 2019...

| Alemary1234 explică (pentru Frank51):

Păi mie imi plac amândouă și vreau si parerea altora.

| Frank51 a răspuns (pentru Alemary1234):

Mercedesul 2019 poate sa fie mult mai uzat, daca nu a fost folosit corespunzator, iar mercedesul 2010 poate fi in stare perfecta de functionare, deci depinde de vechiul proprietar...

| RobertMoon a răspuns:

Nu are rost întrebarea ta, daca ai bani și vrei un telefon bun și performant e clar că iei 8plus dintre cele două.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu am Iphone 6s care funcționează ok, 6s+ ar merge... din proprie experiență tongue

| croissant a răspuns:

Ambele sunt foarte bune acum depinde si de ce suma dispui tu pentru telefon