| anonim_4396 a întrebat:

Ce mărci de telefoane sunt făcute din plastic abs? Că sunt unele din plastic din ala poli...și nu știu cum...și am avut unul dar e chinezărie, dacă îl scapi un pic plesnește, crapă, e plastic de ăla ca sticla, plasticul abs e cel mai bun.

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ia uite ma acum avem pretentii si la felul plasticului.Tu realizezi cat de patetic suna ce spui tu acolo? Auzi tu nu vrei tel cu plastic poli tu vrei cu abs, ce *** amice, decat sa te chinui atat sa gasesti tu nu stiu ce rahat de plastic PE SPATELE UNUI TELEFON mai bine te gandesti doar daca vrei plastic, aluminiu, ceramica sau sticla pe spatele telefonului.

| Valyasdfg a răspuns (pentru Bogdan70001):

Păi logic că mă gândesc la calitate, crezi că n-am avut chinezării de plastic slab? L-am scăpat odată și o crepat, totuși dau niște bani.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Eu ti-am zis.Nu mai sta sa cauti telefoane din nu stiu ce rahat de plastic. Vrei plastic plastic iei, vrei sticla sticla iei la fel si cu celalalte