| thunder11 a întrebat:

Ce merita mai mult un Iphone 14 Plus sau un Iphone 15? (Au exact accelasi pret)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Samsung, este mult mai ieftin decat iphone-ul, iar ca performanta sunt la fel, ehale, dar bate la fund iphone-ul cu camerele photo Leica, care sunt cele mai tari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul. Prețul e prea mare pentru ce oferă

| Simpatic a răspuns:

Dintre Iphone 14 Plus si Iphone 15, raportat la faptul ca iphone 15 este mai nou, luand in calcul micile diferente dintre ele precum faptul ca iphone 15 are Apple A16 Bionic fata de Apple A15 Bionic de pe iphone 14 plus, un alt CPU etc
Atunci as alege iphone 15, dar varianta de 256 GB stocare!

| Hyperion7 a răspuns:

Daca au același preț, ia 15

| ReddY25 a răspuns:

Samsung merită