| sergiuled a întrebat:

Ce merita sa imi cumpar?
Iphone 8 (2300 lei) sau Samsung galaxy A70 (1650 lei)?

Răspuns Câştigător
| MihaiCatargiu a răspuns:

Din punct de vedere a specificațiilor, e clar ca bateria pe un Iphone 8 are intre 1821 mAh si Samsung A70 are 4200 deci e clar ca te va tine mult mai mult A70, la fel si cu memoria, Iphone8= 2 RAM|| 64/128/256 Stocare interna iar A70 are 6 RAM|| 128 stocare interna, la Megapixeli castiga A70, deci Merita A70 sau mai bine un A80 daca iti perimite bugetul

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"merită" ăsta, e nepotrivit aici!

Tu ce vrei, ce-ți place, așa se pune problema

| Holiday a răspuns:

Dintre Iphone 8 si Samsung A70, evident Iphone-ul, dar daca tot poti cheltui 2300 lei, de ce nu-ti iei un Samsung S9, care e peste amandoua celelalte?!

| DaniTDCI a răspuns:

Recomand Samsung chiar daca sunt fan Huawei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung. IPhone rămâne doar o fiță costisitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Samsung este peste cap. Personal nu as da mai mult de 1200 lei pe un telefon. Vedeam iphone si de peste 7000 lei... daca nu ai ce sa mai faci cu banii ii arunci pe un telefon care se poate crapa de la prima cadere in nas. Pe toata lumea vad cu Samsung, iphone este doar pentru firma, platesti firma si tot treaba aia o face.

| Paula2018 a răspuns:

Eu am fost fan Apple, pana mi s-a acrit sa raman fara baterie mai mereu. Recomand Samsung din multe puncte de vedere, iar Iphone-ul nu face mai multe chestii de banii aia, platesti "marul" si atat. Ia un Samsung si de diferenta mai faci ceva happy