| andry96 a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre site-ul 123gsm.ro? este un site afidabil pentru a da comanda la un telefon? pot sa am incredere in ei? dau factura si garantie la produse? platesti inainte sau dupa ce primesti produsul? se plateste transportul? va rog e important, dau funda.

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce folositi siteuri anonime cand aveti emag.ro si pcgarage.ro siteuri care au si foarte multe telefoane?

| andry96 explică (pentru SasNetRomania):

Pai voiam sa cumpar de pe emag.ro dar modelul telefonului per care il vreau nu este disponibil acolo.

| SasNetRomania a răspuns (pentru andry96):

Nu stiu ce sa zic, eu nu m-as risca cu siteuri anonime, faci cum doresti

| Nicu9715 a răspuns:

Eu recomand online-tel.ro mi-am luat galaxy s3 si merge foarte bine garantie 2 ani, verificare pachet la plata ramburs

| Alexandru9899 a răspuns:

Poti plati ramburs sau cu cardul! Daca nu esti multumit de ce se afla in pachet ai dreptul de retur in maxim 30 de zile! O zi buna!