| RăzvanBLD a întrebat:

Bună ziua.
Pot face DOWNGRADE de la iOs 8.1.3 la iOs 7.1.2? iPhone 4S, model din software: 12B466, model-ul mobilului: A1387. Aștept un răspuns cât mai rapid și folositor, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| RăzvanBLD explică (pentru gelu1970):

Imi da eroare dupa ce se face software-ul.

| gelu1970 a răspuns (pentru RăzvanBLD):

Razvan, pana nu demult eu stiam ca in Apple procesul e ireversibil. insa vad ca sunt posibilitati de down. multi se plang de eroare, ceea ce ma face sa cred ca odata actualizat, ios, nu te prea lasa sa te intorci. imi pare rau ca nu te-am putut ajuta. totusi, incearca la un serviciu Apple. posibil si logic ar fi ca ei sa aiba o rezolvare.