| Kesha1428 a întrebat:

Ce stiti despre Iphone 4S, 32gb model A1332?
Adica vreau sa-mi iau unul si nu stiu ce intrebuintari are... merita cumparat? Ce aplicatii are, functionalitati Tot ce se poate spune despre el.Multumesc! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| CHUpopCHU a răspuns:

Nu merita cumparat sa stii! daca l-ai scapat o data s-a dus...iti spun din propria experienta! Crede-ma

pa-pa

| Kesha1428 explică (pentru CHUpopCHU):

Te deranjeaza daca ai vrea sa-mi spui niste lucruri despre el? Nu stiu, aplicatii. functiuni. te rog mult. happy Multumesc!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CHUpopCHU a răspuns:

Are wifi, jocuri ...are multe sa stii, dar poti sa iti descarci si tu aplicatii daca vrei, dar ti-am spus care este problema lui este prea firav. Poti sa il cumperi deoarece si pe mine m-a atras chestia asta ca are multe aplicatii, dar l-am scapat pe gresie si s-a dussad.Nu vreau sa ti se intample si tie asta deoarece daicativa bani pe el..eu acum am Samsung galaxy mini s2 si este foarte bun(are si el aplicatii -poti sa iti descarci si ai multe -, are ecran mare si e si rezistent)... Sper ca te-am ajutat!

| CHUpopCHU a răspuns:

Imi pari cunoscuta... punea-i clipuri pe youtube si noile achizitii si altele?

| Kesha1428 explică (pentru CHUpopCHU):

Da... laughing) Dar am renuntat. Marynush100... laughing

| CHUpopCHU a răspuns (pentru Kesha1428):

Uite adresa mea de mess daca vreis a tinem legatura : a.andra62

| BlueRel a răspuns:

Gasesti aici mai multe informatii:
http://www.shopmania.ro/......b-20624948