| Elly7890 a întrebat:

Ce parare aveti despre produsele Allview in special smartphone?

9 răspunsuri:
| Elly7890 explică (pentru bursuc001):

Merci si alte persoane mi le-au recomandat ca fiind foarte bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru Elly7890):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| thewomaninwhite a răspuns:

Mie una nu mi se par asa stralucite asa cum le descriu fabricantii adica daca as fi sa aleg ca si calitate as alege Samsung

| maryusmono a răspuns:

Mie unul mi se par niste produse excelente.

Vad ca au raspuns multi la aceasta intrebare dar nu stiu cati dintre ei au un asemenea telefon/tableta.

Recomand aceste produse de fiecare data, mai ales datorita raportului calitate pret foarte bun. De exemplu acest telefon : http://bit.ly/YaQIm5 este extrem de performant pentru pretul sau (se poate compara cu iphone 4s iar pretul iphone-ului este de 3 ori mai ridicat).

| Elly7890 explică (pentru maryusmono):

Mersi exact pe asta il vreau eu:Xasa ca cadou de 20 de ani de la parintilaughing

| Alin4uuu a răspuns:

Slaba marca

| justflo2009 a răspuns:

Poate multa lume spune ca marca e slaba dar tinand cont ca sunt romanesti
eu iti pot da decat un sfat nu te arunca cu capul inainte sa cumperi app eu am allwiew si merge struna nu am avut probleme cu el
analizeaza si nu intotdeauna sa te iei dupa brand
uite un site de unde sa iei rewiew-uri despre fiecare in parte:
https://sites.google.com/site/ofertalaptopuri/smatphone/allview

| cincizeci a răspuns:

Nu sunt bune!