| alexthebest1888 a întrebat:

LG 4X HD sau SONY Xperia Acro S?

Răspuns Câştigător
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Aoleu,dc e mai bun ca are camera de 12 mp?laughing)se compara vreodata qualcomm cu nVIDIA tegra 3? si in teste e cel mai bun display la ora actuala happy va pup, pa, pa

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Sony Xperia acro S, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4781&idPhone2=4563#results

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

ERATĂ :

"CATEGORIC LG Optimus 4X HD P880" ( în loc de Sony Xperia acro S )...

Din GRABĂ am citit procesor Quad-core 1.5 GHz la Sony Xperia acro S, în loc de Dual-core 1.5 GHz.

EVIDENT că LG Optimus 4X HD P880 este mai bun decât Sony Xperia acro S deoarece ARE : display mai mare, Corning Gorilla Glass, 1 GB în plus la memoria internă ( user available ), HSDPA 21 Mbps, procesor Quad-core de 1.5 GHz, baterie mult mai BUNĂ /puternică, etc.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns (pentru bursuc001):

Aoleu,dc e mai bun ca are camera de 12 mp?laughing)se compara vreodata qualcomm cu nVIDIA tegra 3? si in teste e cel mai bun display la ora actuala happy va pup, pa, pa

| Vvistula a răspuns:

Nu mai am ce sa iti zic mi-au luat-o altii inainte

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Sony e mai bun.Pa,pa

| alexthebest1888 explică:

Imi puteti argumenta dc este mai bun Sony? am vazut ca LG are procesorul mai mare..cu toate ca si eu preferam Sony nu stiu de ce dar este peste LG asa mi se pare mie..cine argumenteaza cel mai bine are funda!

| alexthebest1888 explică:

Deci este mai bun Sony xperia acro s? de ce este mai bun? vistula daca imi raspunzi concret ai inca o funda de la mine

| alexthebest1888 explică:

Gata voicu esti cel mai tare curcanlaughing funda de la varuu...ce sa stie nemancatii astia nu?laughing

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns (pentru alexthebest1888):

Da ma dar am dreptate, acro s e mai bun doar la camera

| FUckusuia a răspuns:

SONY e mult mai bun ca toate