| alexthebest1888 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar HTC one s sau Sony xperia acro s?

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
HTC prefer eu.
De ce?
Are procesor mai bun, este foarte subtire, ecran mult mai bun, internet mult mai rapid, bluetooth mai rapid, GPU mai bun si baterie, care desi este mai mica, tine mai mult ca la Acro S...iti iei acro S daca dai cu apa pe telefon ca inteligentu' si il pui in praf.dar nu cred ca faci asta, avand in vedere ca telefoanele astea sunt cam scumpe.
Sper ca te-am ajutat!

| carhartt a răspuns:

Eu personal recomand HTC-ul. Pur şi simplu mi se pare mai rentabil si mai bun.

| ingerashmyk a răspuns:

THC

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Recomand Xperiaaa! Incearca pe site-ul xphones4all ( ca acolo toate tel au 2 ani garantie)