| MariusDeejay a întrebat:

Ce pare aveti Samsung Galaxy Note 4? cat tine bateria?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E un telefon bun, dar prea mare.Nu isi merita bani.

Bateria tine in jur de 2-3 zile happy depinde ce faci pe el.

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Eu unul al o parere foarte buna si despre Galaxy Note 3. dar note 4 il depaseste din toate pozitiile.

Si la capitolul baterie sta foarte bine. Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/1uAEq54 capacitatea bateriei este de 3220 mah, o capacitate foarte mare pentru un telefon.

E adevarat ca acesta consuma si mai multe resurse dar cu bateria asta poti folosi note 4 2 zile pana sa se consume. trust me!