| iDangerous a întrebat:

Ce părere aveți despre gama de telefoane 'G' de la LG? Care dintre versiuni considerați că sunt mai bune?
Am auzit că unii preferă G2-ul în defavoarea versiunilor mini ale G3-ului, deși se presupune că ar fi mai performante. Eu personal aștept apariția lui G4 Stylus și la noi în țară. Mă tentează să achiziționez unul dintre telefoanele din această gamă, dar nu știu pe care să-l aleg, având în vedere că folosesc telefonul strict pentru întrebuințările sale de bază, apeluri, mesaje, wapp etc.
Ce credeți?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Lg g2 e suficient, sau hai sa zicem g3 daca vrei sa fi smecher. G4 e deja pentru gaming si alte nebunii. Tie o sa-ti mearga totu struna pe g3 daca faci doar ce-ai zis mai sus.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Lg G2 sau Lg G3, dar daca tu il folosesti doar pentru atata iti recomand Lg G2.