| Meli2314 a întrebat:

Ce parere aveti de j7 2017? dar de A5?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ambele telefoane sunt foarte ok. Dar in opinia mea A5 arata mai bine. Eu unul nu as da banii pe un j7, urasc spatele lui, arata super naspa. Deci clar, A5 as alege.

| gelu1970 a răspuns:

Nu prea buna.

| Robirecalo3 a răspuns:

E ok

| Amyyyyy a răspuns:

Eu zic ca ambele telefoane sunt bune, dar nu sunt extrem de performante, dar pentru un om care nu vrea sa faca decat poze sa se uite pe faceebok, sa se joace sunt bune, dar pentru cei care doresc sa aiba totul in telefon recomand s7, s8, sau chiar s9.
Eu zic ca daca vrei sa achizitionezi unul dintre aceste telefoane iti recomand a5 2017.

| valentina2392 a răspuns (pentru Amyyyyy):

Numai S-uri aveti in cap happy Omul vrea un telefon acceptabil nu sa dea o gramada de bani pe el! si daca avea bani de S9, fii sigura vca nu te mai intreba laughing))) Dar tinand cont ca abia aparut, e vreo 4000ron in magazin! Si daca-ti dau un S9, cred ca nici nu stii ce poate face si ce nu laughing) Dar e bine ca dai sfaturi sad