| pinkflower a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele qwerty de culoarea alba? Se murdaresc repede?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Telefoanele albe nu sunt ca bluzele albe. Nu se murdaresc repede. Daca ai grija de un telefon nu se va murdari si nu se va zgaria.

| RB26DETT a răspuns:

Arata bine un telefon alb, se murdaresc dar nici chiar asa, daca au o culoare gloss[ reflectorizanta/caracteristicile unei semioglinzi, te poti vedea in obiect ] nu se va murdari asa usor dar daca e o culoare mai mata[ nu te vezi ] se va observa. mie mi se par foarte tari telefoanele argintii [silver] dar si cele albe/negre, am avut un Sony Ericsson w200i alb acum 4 ani, nu se prea murdarea, acum depinde de felul cum il tii.

Răspuns utilizator avertizat
| Tess a răspuns:

Hmm... telefoanele se murdăresc dar nu prea se vede. Nu contează că e alb sau negru. Totuşi pe alb se poate nota mai mult. Am avut unul alb, în trecut. Se nota dar îl curăţam în fiecare zi cu o batistă îmbibată în spirt. Era lună şi fără microbi. Toate telefoanele ar trebui curăţate aşa, că sunt albe, negre sau roşii. Eu mi-aş mai lua alb. E foate chic.
Baftă.

| Tess a răspuns:

Ciao. Îmi pare rău dar nu pot răspunde la mesaje private (sunt "junior"). Baftă