| Zamfir54 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon http://www.hongkongeek.com/......id-42.html Imi e cam frica sa il cumpar deoarece nu stiu daca sa am incredere in acest site.

2 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

E china. 13 mp camera, nu stiu ce sa zic. daca ai putea sa faci comanda, iar in caz contrar sa il poti returna.

| Zamfir54 explică (pentru Cr1st1ii):

De aceea intreb... Poate stiti pe cineva care are. Ca nu am gasit niciun review la acest telefon. Si mi se pare prea frumos ca sa fie adevarat si la banii astia... happy