| denysuka16 a întrebat:

Heii TPU! ce parere aveti despre telefonul iPhone 3gs? merita sa il cumpar?

6 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Da, de ce nu? da acest iphone are dezavantaje si avantaje. Daca vorbim de dezavantaje: e demodat si provoaca un disconfort, iar avantaje: se misca foarte bine tachiu, nu e uzual etc funda?

| 1234dany5 a răspuns:

Eu zic ca merita! https://www.google.ro/......ps?/search dupa mine se merita orice telefon atata timp cat e cu android :>

| TheCritic a răspuns (pentru 1234dany5):

Nu de alta dar iPhone nu are Android...zic si eu.

| TheCritic a răspuns (pentru 1234dany5):

Ala ti se pare tie ca e Android? E iOS3 happy iPhone-urile functioneaza cu sistemul de operare propriu, la fel ca toate celelalte produse Apple.

| ggooggllee a răspuns:

Daca e sub 3 miliane merita, daca nu...nuprea merita