| theDrifter a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Beam? Imi dati va rog frumos un link de unde pot sa il cumpar? Ce alte telefoane mi-ati recomanda?

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Destul de bun la perfomante.dar daca nu avea proiectoru ala.ar fii un telefon simplu..eu mi-am luat un s2.inainte credeam ca e naspa, ca il vedeam numai prin poze.dar in realitate e cu totul alt ceva.cand mi-a ajuns acasa telefonul (galaxy s2)nici nu mi-a venit sa cred ca e asa bun.si foarte comod in mana.si foarte subtire..galaxy s2 cel mai popular smartphone...va ramane o legenda s2!

| AnonimKidd a răspuns:

Tot ce e de la Samsung e bun. Recomand si LG-urile happy. Sau telefoanele HTC am mai auzit ca sunt bune. De iphon-uri sa te feresti : n-au nici o aplicatie gratuita, si sunt la fel de bune / mai proaste ca cele de la Samsung.

| HipHop4Life a răspuns:

Este un telefon bun daca stai sa te uiti la specificatii, l-ai putea cumpara de aici: http://www.shopmania.ro/......-31010453.
Un alt telefon ar fi Samsung Galaxy S4.