| reirei1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Note 3?
Vreau sa mi-l cumpar si am nevoie de o parere...

Cea mai completa primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Este cel mai grozav, super, dragut, fin, performant.frumos si elegant telefon! Cant iti cumperi un telefon ca acesta nu trebuie sa te gandesti te uiti la un video in care este prezentat si supi clar ''Il vreau''! Este un telefon atat de destept! Cine nu si-lar dori! Dar trebuie neaparta sa iei in considerare si varianta altor telefoane ..de exemplu Samsung galaxi s3 s4 care sunt atat de super adica daca ai ocazia asta de ce sa o ratezi? Gandeste-te bine! Daca Samsung galaxy s3 nu iti incape in buzunar gandeste-te ca pentru note 3 iti trebuie o geanta doar pentru el!

| reirei1999 explică (pentru Loredana123):

Sunt adeptul phablet-urilor deci pentreu mine un telefon mare nu e o povara+nu obisnuiesc sa tin telefonul in buzunar...de obicei il tin in mana
Sa stii ca note 3 nu e asa mare cum credeti!(cauta si vezi Sony Xperia Ultra)

| Loredana123 a răspuns (pentru reirei1999):

Da stiu si mie imi super plac tipul acestea de telefoane care au ecranul cat mai mare sa fie cat mai suptire! Multi oamnei zic asta ca telefoanele sunt prea mairi ca nu stiu ce. ma gandeam ca esti unul dintre ei! Pai ce sa iti zic e o alegere excelenta ..merge super bine. pozele nu mai zic. este dragut

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand sa mai astepti pentru ca pe 22 noiembrie, peste 3 zile va fi black friday la eMAG si iti vei putea lua produsul dorit mult mai ieftin.

Recomand acest model: http://bit.ly/1cFmECn pe care il poti achizitiona pe mai putini bani.

| Gamer2000 a răspuns:

Este cel mai tare telefon in acest moment si te-as sfatui sa nu ratezi o asemenea ocazie! happy

| SweetAngel2014 a răspuns:

Hey. intr-adevar am auzit multe despre acest telefon, ba chiar il si are o prietena. Nu pot sa imi dau cu parerea despre el dar pot sa iti spun ca mie nu imi place ca design ca pana la urma si asta conteaza. E ca si atunci cand iti iei un caine, trebuie sa fie facut special pentru tine, daca nu te plictisesti repede. Eu mi-am luat un telefon foarte bun, cel mai accesibil raport pret-calitate smartphone al momentului si sunt foarte multumita de el. (Vodafone Smart 3)... Faci cum vrei, important e sa iti placa tie. succes in gasirea telefonului ideal