| denyzo a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Galaxy J3 (2016)?
Se merita cumparat?
Oare..Credeti ca un J5 ar fi mai bun?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Recomand J5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iti iei j5 2016, este jalnic, cativa prieteni de-ai mie se plang foarte tare de bug-urile din softul lui.
2015 il recomand, il am si eu, functioneaza foarte bine pentru specificatiile lui.
Ia-ti a5 2015-2016, orice altceva, dar nu j5 2016, multe buguri, se inchide agenda aiurea, melodiile si etc.

| M4RK a răspuns:

Am si eu J5 si sunt multumit de el, e un telefon de buget si isi face treaba foarte bine.

| OnePiece a răspuns:

J3 (2016) < J5 < J3 (2017) < J5 (2016)

J5 2016 e cel mai bun model daca vrei Samsung. Il gasesti cam la 750 de lei si e decent, avand baterie buna si camera de 13 MP. Toate au AMOLED, iar cel mai bun ecran e pe J3 2017, dar nu cred ca e suficient pentru a depasi J5 2016 din cauza camerei mai slabe.

Eu ti-as recomanda Huawei P8 lite, da de pamant cu toate Samsungurile pe care le-am mentionat aici. E vreo 650 de lei.

| KanezuY a răspuns:

Ia-ti mai bine un Huawei P8 Lite!

| TheAndi22 a răspuns:

Daca ai nevoie de un ecran mai mare si unele specificatii putin de tot mai bune da.
Dar nu ti-as recomanda, oricum e alegerea ta. happy

| ardei795 a răspuns:

La acelasi pret cu J5 e Huawei P9 Lite. E mai bun P9 Lite, la J5 platesti marca telefonului laughing
Asta daca folosesti telefonul pentru procesor, camera foto si rezolutie. In rest, sunt la fel.

| Mrr2000 a răspuns:

Nici unul nu e bun laughing) Pot sa iti recomand S6 Edge sau Iphone 6s

| Creepygirl2002 a răspuns:

Da,j5 e mai bun.Am eu, si o colega are j3.

| Luci_Rusu_2000 a răspuns:

Pretul e asemanator...am folosit ambele telefoane si cel mai bun mi se pare j5..nici macar o problema nu mi-a facut happy

| danielstanciu23 a răspuns:

Da, j5-ul e mai bun. Și eu l-am cumpărat acum o lună și sunt foarte mulțumit de el. Modelul din 2016.

| iPhone6Plus a răspuns:

Nu recomand Samsung Galaxy J5. Are mama mea versiunea 2016 si dupa 1-2 luni cel mult incepe sa aiba lag...