| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul h3000+.Nu e disponibil in Romania,doar in Italia,arata exact ca un iphone 5, doar ca are android si nu iOS,are dual sim,are o memorie ceva mai mica, iar in rest cam aceleasi caracteristici si costa cam 160-180 euro.Pe review-ul care l-am vazut se misca chiar bine.Merita oare cumparat?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

E o chinezarie. Daca traiesti in Italia si-l vei folosi acolo si are garantie 2 ani cum trebuie sa aiba orice produs vandut legal in UE si are reviewuri bune de la cei care l-au cumparat poti sa incerci. Dar daca nu are garantie sau are garantie numai in Italia si vrei sa-l folosesti in Romania, uita-l.
Exista si in Romania furnizori de chinezarii dual sim care dau garantie.

| Cristi_7218 a răspuns:

Mai bine nu te complica cu " no nameuri" sa zicem asa happy. daca vrei sa iti cumperi neaparat un telefon bun si folositor mai bine mai astepti ca sa iti strangi bani.