| codry223 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Core 2? Si cei care il au sau l-au avut, cum v-a mers?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu îşi merită bani. La acest preţ îţi recomand un Microsoft 535 Lumia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sunt ocupat. O sa iti raspund pana maine seara. Scz. M am uitat putin la tel. Nu este bun. Nu il lua. Ar trebui sa coste 399 lei. Are o camera slaba. Rezolutia ecranului e ff. Slaba, ecranul e cam mic si trebuia sa fie mult mai ieftin. Pana maine iti arat eu un tel la banii astia