| kar1GaNNN a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Core 2?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bunicel şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_ii-6331.php

http://www.emag.ro/......DLSGGBBBM/

http://www.shopmania.ro/......-109118951

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Inca nu te ai decis?laughing E cel mai bun mai, altul la pretul lui nu mai exista, e bestial

| kar1GaNNN explică (pentru Vvistula):

Ba da, deja e comdandaT laughing

| MediaMaxRO a răspuns:

Un telefon destul de ok, depinde foarte mult ce vrei cel mai mult de la un telefon. Display-ul nu este nici prea mare, nici prea mic, rezolutia este acceptabila, doar 768 RAM (este cam putin, posibil sa nu functioneze fluid cu multe aplicatii pornite), cam mica memoria interna (4GB) tinand cont ca Android 4.4.2 impreuna cu aplicatiile implicite consuma destul de mult.
Bateria este destul de mare, ar trebui sa tina o zi utilizat mult pe internet.

| DeliaLavinia1999 a răspuns:

E dragut :/ dar eu iti recomand altele gen ALllview, etc. Pt ca sunt 99% mai ieftine decat samsung...si sunt si foarte bune. De la Digi le poti cumpara cu abonament ffoarte ieftin (3euro)pe luna ee foarte okk dupa mine si doar 1 sau 2 ani depinde cum iti alegi
Sper ca te-am ajutata si astept cu nerabdare Funda :*

| kar1GaNNN explică (pentru DeliaLavinia1999):

Bleeeaaahh, Allview imi recomanzi? Serios Nu am baza deloc in telefoanele alea.