| Diaconu_Raluca_1980 a întrebat:

Ce parere aveti: realme 8, 6GB RAM sau Motorola g71?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este net superior realme 8 din toate punctele de vedere, de ce?

Pentru ca :
- are un display mai mare
- o camera cu o rezoluție mai mare, implicit filmează 4k ceea ce e ok
- are un display m-ai actual decât Motorola având în vedere ca e Super Amoled și ca are HDR și 1000 de nits (peak)
- are always on-display
Nici nu se pune indoiala! Alege Realme 8, este un telefon cu specificații decente.

| Diaconu_Raluca_1980 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diaconu_Raluca_1980):

Sa fi iubita! Sa ai un paste binecuvântat.

| Diaconu_Raluca_1980 explică (pentru anonim_4396):

Și tu la fel?! Paște binecuvântat!

6 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Ți s-au specificat mai sus lucrurile care îl fac superior pe Realme 8 în fața lui Motorola, dar singurele aspecte minore la care Motorola merge în față ar fi conexiunea 5G (care nu este așa relevantă în momentul de față) și procesorul cu mult mai bun. Dar totuși, îți recomand Realme.

| sdaads a răspuns:

Motorola.