| aura36 a întrebat:

Ce parere avetidespre Samsung glaxy s4 mini? merita sa il cumpar?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Este dragut, are un sistem excelent.
Merita pe deplin sa il cumperi happy
Funda puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Este Ok.Nu e mare deosebire dintre S3 si S4 mini, dar cateva noi functii si nah, e S4.
Am luat S4 din Asia cu 1 800 yuani (adica 1000 lei d-ai nosti)

| cosmo123 a răspuns:

Ba merita. eu cel putin las cumpara. e mai mic si e frumos.

| viktorr1999 a răspuns:

Nu...cel putin nu acum.Este si mai scump si mai slab decat un Galaxy S3.
daca vrei sa-ti iei telefon it-ti S3... daca mai poti astepta ia-ti S4 mini

| aura36 explică (pentru viktorr1999):

Cu ce e mai bun s3 (in afara de ecranul mai mare)?

| viktorr1999 a răspuns (pentru aura36):

S3 are ecran cu rezolutie mai buna si procesorul de la S3 este mai bun oricum ai judeca(quad-core vs dual-core).In schimb S3 n-are toate vrajelile alea cu Air view, air gestures...nu zic, merg bine dar sunt inutile

| narutocris2 a răspuns:

Nu,ia-ti s4 normal