| madyx94 a întrebat:

:X:X: as vrea sa-mi cumpar un telefon nou si sunt in dilema nu stiu care este mai bun dintre nokia 500 si samsung glaxy mini.

Ma puteti lamuri big grin dau funda + vot

Mersi!

3 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Nokia 500 este mai bun si mai performant in afara sistemului de operare decat Galaxy Mini.Este mai scump Nokia 500, dar cu mult peste Galaxy mini.Procesorul,camera,fiabilitate este un atuu.Verifica specificatiile si gandeste-te bine la ce vrei.Succes!

| Leyla1231 a răspuns:

Maii bun e Samsung Galaxy Mini.Eu il am de ceva timp si nu sa sticat deloc.Ti-l recomand!
P.S. : Sper ca te-am ajutat:*

| madyx94 explică:

MerSii mult bithaa o sa iau in considerare sfatul tau dar as dori ma multe raspunsuri va rogg :X:X: