| anonim_4396 a întrebat:

Ce pret va avea Note 20 Plus?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Dacă acum S20 Ultra costă undeva la 6000 lei, Note 20 Plus va fi ceva mai mult, la lansare, unde la 6700 lei.

| JicaContra a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Poti sa ghicesti la fel de bine ca si noi SilviaDulcik ti-a dat raspunsul logic, in realitate, daca fac o imbunatatire semnificativa, s-ar putea sa sara pretul si mai sus

Samsung fold e si acum USTURATOR de scump, cu toate ca in afara de fold tot restul e depasit, iar S20 e mult mai scump decat S10 cand a aparut, numai pentru ca au imbunatatit camera... RADICAL!