| Nimeni10 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Motorola edge 40 sau redmi note 13 pro 5g?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici unu, vezi de un Samsung, vezi de un s20 pe Filip.Ro sunt reduceri, atâta e bun la xiaomi că nu se sparge sticla orice ai face, in rest are destule probleme, vezi și de sechand product și aia oferă garanție un an

| NLS a răspuns:

Ambele sunt foarte ok, dar parca as alege Motorola.

Redmi-ul are doar ecran mai mare,
rezolutie mai mare (pe care daca o setezi/folosesti, se duce bateria cat ai clipi)
si baterie mai mare.
Si ecran plat, pe care aplici mai usor orice folie doresti (ma refer fara sa se desprinda), si care are preturi mai accesibile la schimbat decat cele curbate (da Doamne sa nu fie cazul).

Camera foto nu exceleaza pe niciunul (in sensul ca nu o sa scoti cu niciunul poze apropiate de S24 Ultra), dar te asigur ca e mai buna cea de pe Motorola (desi are senzor de marime mai mica, are pixeli mai mari, si apertura mai mare).

| gabicoo a răspuns:

Motorola.

| ReddY25 a răspuns:

Moto