| Deasonyka a întrebat:

Salutare TPU, in opinia dvs care telefon este mai bun pentru poze?
Motorola Edge 30 Neo sau Xiaomi Redmi Note 12 S

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Al 2 lea este evident mai "tare" la capitolul foto

| TheGentleman a răspuns:

Huawei P60 pro

| literallythesamebruh a răspuns:

Vrei poze în acest buget, iei Samsung, dar faci câteva alte compromisuri. Atât în cazul Motorola, cât și Xiaomi, cu siguranță un număr mare de megapixeli nu îți vor aduce neapărat fotografii bune. Totul ține de procesarea fotografiilor, iar Samsung se descurcă cam cel mai bine în acest buget.

| Darius50boss a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 12 S, eu zic că ăsta este mai bun pentru poze

| RoxanaElena007 a răspuns:

Desi redmi n12s are mai multi megapixeli la camera pe spate si edge 30 neo are cateva puncte forte si nu vei pierde multe chestii indiferent ce ceea ce alegi. Daca vrei xiaomi si vrei sa mai economisesti cativa banuti poti lua note 11s care e in mare parte acelasi telefon ca 12s (nu suporta 5g in caz ca ai sau vei avea nevoie). O alta varianta in acest pret ar fi galaxy a34 care are si el foarte multe puncte bune.