| Love_Mady_1995 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un Samsung galaxy J5 2015 si un Huawei P9 lite mini 2017 gold? Multi imi spun sa aleg P9 ca e mai bun.Din cate am vazut sunt aproape la fel doar ca la unele chesti P9 e mai bun. Deci ce sa aleg? Eu deja am telefoanele dar maica-mea imi spune sa aleg.

Dau funda!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.phonearena.com/......043%2C9466

eu as alege Samsung, nu am incredere in Huawei

| VladutAnghel a răspuns:

Te as sfatui sa mergi pe Huawei pentru ca are camera mult mai buna asta daca nu tii cont de led flash ul de pe camera pentru fata. Ambele sunt niste firme foarte bune numai ca e mai bine sa iei un telefon mai nou decat unul vechi din cauza software-ului. Succes!