| costyn997 a întrebat:

Ce sa aleg intre iphone 6s plus si Galaxy a8 2018? Care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| andre57 a răspuns:

Ce o sa-ti spun nu e bazat pe chestii tehnice pentru ca numerele le-ai vazut si tu, presupun, cand te decideai pe care sa il cumperi. Eu o sa iti zic ce o sa creada lumea. Tin sa mentionez ca parerea lumii nu e importanta cat timp tu te simti bine in pielea ta, adica pana la urma e doar un telefon

Iphone 6+: trebuie sa tii cont de faptul ca iphoneurile au o baterie foarte proasta si va trebui sa cari dupa tine un incarcator/baterie externa
in zilele noastre, sa ai iphone pare un trend. "O sa imi iau iphone si o sa imi fac o poza in oglinda ca sa vada toata lumea ca am iphone"/ Asa se intampla in zilele noastre

Samsung galaxy A8 2018: mie mi se pare un telefon bun, desigh frumos conceput, BATERIE BUNA, cum au toate samsungurile si totusi, e din 2018, trebuie sa vina cu ceva imbunatatiri

nu stiu ce sa mai zic. sper ca te-am ajutat macar putin

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Proaste alegeri. Trebuie sa scrie Samsung sau iphone pe el? Altfel nu le plac fraierilor din jur?

| lilianaadelina a răspuns:

Galaxy a8 2018 clar

| Sagemi67 a răspuns:

A8! in primul rand pentru specificatii si in al doilea rand daca vrei ca un telefon sa te tina in urmatorii ani.Mult succes si grija!

| User12433 a răspuns:

A8

| AlexMaftei a răspuns:

A8!