| ralluca15lp a întrebat:

Ce sa fac daca nici un browser nu se incarca? facebook merge dar la celelalte pagini imi spune ca browserul respectiv nu s-a putut incarca...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu rezolvi facand ceea ce a spus cel de mai sus, fa altceva: dezinstaleaza browser-ul (Control Panel -> Add/Remove Programs) si apoi instaleaza-l din nou.
Sper sa-ti fi fost de ajutor happy

| corbeaioanagabriela a răspuns:

Restart.Daca nu merge uitate sus unde scrie Unelte.Jos de tot este Optiuni.Da click.Iti va aparea o fereastra.In mijloc scrie pagina de start. Poate acolo este problema, si scrie www.google.com
Daca nu este din cauza asta uitate jos unde este ceasul. Uita-te sa vezi in ce data esti (uneori la unele calculatoare se reseteaza data cu un deceniu sau mai mult in urma.)Schimba in data care esti acum. Daca nu asta este probplema, nu stiu ce sa iti mai spun.Noroc!

| corbeaioanagabriela a răspuns (pentru corbeaioanagabriela):

Imi cer scuze pentru greseala aceea. Problema*